Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AVANAIR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 556 külastajat

15 jälgijat

AVANAIR OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, AVANAIR OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AVANAIR OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti S. P. (31.07.1963), V. K. (27.04.1962) ja S. K. (14.05.1959). AVANAIR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, S. P. parimas nooruses 35 aastane, V. K. kaunis keskeas 38 aastane, S. K..

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AVANAIR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. AVANAIR OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AVANAIR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam AVANAIR OÜ eesotsas ei toimeta.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AVANAIR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam AVANAIR OÜ eesotsas ei toimeta.

AVANAIR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine" turul 57 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 61.8 miljonit eurot, millest AVANAIR OÜ osa on kahanenud alla 1.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Energia

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..