Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MIRA EHITUSMATERJALID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 050 külastajat

33 jälgijat

MIRA EHITUSMATERJALID OÜ: Sünnilugu

Saue linna kandis toimetav ettevõte, MIRA EHITUSMATERJALID OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MIRA EHITUSMATERJALID OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (5.95 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. I. (07.08.1950) ja O. G. R.. MIRA EHITUSMATERJALID OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 47 aastane, R. I. Ole Georg Romer.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MIRA EHITUSMATERJALID OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HAAVERD OÜ. Täna ta siiski enam MIRA EHITUSMATERJALID OÜ eesotsas ei toimeta.

O. G. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MIRA EHITUSMATERJALID OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MIRA EHITUSMATERJALID OÜ eesotsas ei toimeta.

MIRA EHITUSMATERJALID OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mörditootmine" turul 2 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 13.6 miljonit eurot, millest MIRA EHITUSMATERJALID OÜ osa on tubli 63.9%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..