Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 673 külastajat

2 jälgijat

KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.36 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. F. (27.07.1971) ja O. K. (29.04.1968). KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, A. F. parimas nooruses 29 aastane, O. K..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük" turul 38 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 357.0 miljonit eurot, millest KF KAUBANDUSE GRUPP OÜ osa on tubli 0.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..