Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS

Meedialeht ja uudisvoog

836 külastajat

40 jälgijat

COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti S. R. K. (29.04.1962), D. R. H. (08.02.1955) ja P. M. C. (25.01.1949). COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, S. R. K. kaunis keskeas 42 aastane, D. R. H. kaunis keskeas 48 aastane, P. M. C..

S. R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet COCA-COLA HBC EESTI AS. Täna ta siiski enam COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS eesotsas ei toimeta.

D. R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet COCA-COLA HBC EESTI AS. Täna ta siiski enam COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS eesotsas ei toimeta.

P. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet COCA-COLA HBC EESTI AS. Täna ta siiski enam COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS eesotsas ei toimeta.

COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" turul 175 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 247.0 miljonit eurot, millest COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS osa on kahanenud alla 0.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..