Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TRISKELE A.H. OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

637 külastajat

10 jälgijat

TRISKELE A.H. OÜ: Sünnilugu

Rapla linna kandis toimetav ettevõte, TRISKELE A.H. OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TRISKELE A.H. OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti H. H. (24.02.1964) ja A. S. (22.11.1964). TRISKELE A.H. OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, H. H. parimas nooruses 33 aastane, A. S..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TRISKELE A.H. OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TRISKELE A.H. OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TRISKELE A.H. OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TRISKELE A.H. OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

TRISKELE A.H. OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Rauakaupade ja tööriistade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 42 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 66.5 miljonit eurot, millest TRISKELE A.H. OÜ osa on kahanenud alla 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..