Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HMPK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 797 külastajat

105 jälgijat

HMPK OÜ: Sünnilugu

Kärdla linna kandis toimetav ettevõte, HMPK OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HMPK OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (12.43 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. I. (03.09.1968) ja J. J. (08.03.1954). HMPK OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, A. I. küpses vanuses 51 aastane, J. J..

. Enne HMPK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle HMPK OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne HMPK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HMPK OÜ. Ta on HMPK OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

HMPK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metsavarumine" turul 19 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 20.1 miljonit eurot, millest HMPK OÜ osa on tubli 61.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..