Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MT BÜROO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

207 külastajat

3 jälgijat

MT BÜROO OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, MT BÜROO OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 13 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MT BÜROO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (45101.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. S. (09.03.1971) ja M. E. (15.06.1968). 9 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, T. S. parimas nooruses 29 aastane, M. E..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MT BÜROO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MT BÜROO OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MT BÜROO OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ROLAND OÜ. MT BÜROO OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

MT BÜROO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Raamatupidamine, maksualane nõustamine" turul 337 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 130.3 miljonit eurot, millest MT BÜROO OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..