Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SANITERM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

752 külastajat

7 jälgijat

SANITERM OÜ: Sünnilugu

Võru linna kandis toimetav ettevõte, SANITERM OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SANITERM OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (85164.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti Ü. R. (27.11.1958) ja K. P. (25.11.1958). SANITERM OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, Ü. R. kaunis keskeas 39 aastane, K. P..

Ü. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SANITERM OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VÄIMELA SOOJUS OÜ. SANITERM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SANITERM OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KRISTENI KÜTUSED AS. Täna ta siiski enam SANITERM OÜ eesotsas ei toimeta.

SANITERM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 23 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 13.8 miljonit eurot, millest SANITERM OÜ osa on tubli 0.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..