Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

H. S. TRENDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

100 külastajat

2 jälgijat

H. S. TRENDING OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, H. S. TRENDING OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis H. S. TRENDING OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti O. T. (10.05.1941) ja H. S. (11.09.1959). H. S. TRENDING OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 56 aastane, O. T. kaunis keskeas 38 aastane, H. S..

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne H. S. TRENDING OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle H. S. TRENDING OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam H. S. TRENDING OÜ eesotsas ei toimeta.

H. S. TRENDING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük" turul 46 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 93.6 miljonit eurot, millest H. S. TRENDING OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..