Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MOREEN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

9 733 külastajat

42 jälgijat

MOREEN OÜ: Riigihangete lugu

MOREEN OÜ on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 7,8 korda aastas ja esimene neist võideti 12 aastat tagasi, aastal 2008. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 93 korda.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2015, mil võideti kõige suuremas summas hange "Saueaugu maaparandussüsteemi ja Suuresaare teede rekonstrueerimine", kogumaksumusega 2 729 900 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2017. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal MOREEN OÜ käibest aga tervelt 27%! Seda on üsna palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes annaks kindlasti tunda.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on MOREEN OÜ nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 107 korda.

Tegu on seejuures sellise partneriga riigile, kes keskmiselt maksab riigikassasse makse 72,4% riigihankel osalemisest saadud müügikäibe suhtes.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Mäetööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..