Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EXPRESS POST AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 010 külastajat

71 jälgijat

EXPRESS POST AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EXPRESS POST AS sündis 19 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EXPRESS POST AS on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (5.11 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. J. (20.01.1966), A. A. (19.03.1973) ja R. K. (04.11.1967). EXPRESS POST AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, E. J. parimas nooruses 27 aastane, A. A. parimas nooruses 33 aastane, R. K..

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EXPRESS POST AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EXPRESS POST AS. Ta on EXPRESS POST AS-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EXPRESS POST AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EXPRESS POST AS. Ta on EXPRESS POST AS-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EXPRESS POST AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EXPRESS POST AS. Ta on EXPRESS POST AS-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

EXPRESS POST AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Universaalne postiteenus " turul 10 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 32.1 miljonit eurot, millest EXPRESS POST AS osa on tubli 18.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..