Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

POOTSMAN PT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

435 külastajat

5 jälgijat

POOTSMAN PT OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, POOTSMAN PT OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis POOTSMAN PT OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (36309.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. P. (02.01.1979) ja U. P. (20.01.1956). POOTSMAN PT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 19 aastane, T. P. kaunis keskeas 42 aastane, U. P..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne POOTSMAN PT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam POOTSMAN PT OÜ eesotsas ei toimeta.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne POOTSMAN PT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KALAMEISTER OÜ. Täna ta siiski enam POOTSMAN PT OÜ eesotsas ei toimeta.

POOTSMAN PT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine" turul 32 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 174.3 miljonit eurot, millest POOTSMAN PT OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..