Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SJ TRANS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

318 külastajat

1 jälgija

SJ TRANS OÜ: Sünnilugu

Suure-Jaani linna kandis toimetav ettevõte, SJ TRANS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 8 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SJ TRANS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti S. J. (26.02.1968) ja J. S. (16.02.1965). 14 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, S. J. parimas nooruses 32 aastane, J. S..

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SJ TRANS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SJ TRANS OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SJ TRANS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SJ TRANS OÜ eesotsas ei toimeta.

SJ TRANS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Taimekasvatuse abitegevused" turul 147 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 165.1 miljonit eurot, millest SJ TRANS OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..