Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NONIUS SV OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 135 külastajat

22 jälgijat

NONIUS SV OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, NONIUS SV OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 7 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NONIUS SV OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2016 aasta käive (384218.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. T. (12.09.1959) ja S. D. (04.07.1955). 14 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, V. T. kaunis keskeas 42 aastane, S. D..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NONIUS SV OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. NONIUS SV OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NONIUS SV OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NONIUS SV OÜ eesotsas ei toimeta.

NONIUS SV OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus" turul 44 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 143.2 miljonit eurot, millest NONIUS SV OÜ osa on tubli 0.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..