Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SINDI VESI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

409 külastajat

23 jälgijat

SINDI VESI OÜ: Sünnilugu

Sindi linna kandis toimetav ettevõte, SINDI VESI OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SINDI VESI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.38 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti S. K. (23.05.1948) ja O. P. (19.10.1929). SINDI VESI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 49 aastane, S. K. juba pensionieas 68 aastane, O. P..

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SINDI VESI OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet P.M. TRANS OÜ. Täna ta siiski enam SINDI VESI OÜ eesotsas ei toimeta.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SINDI VESI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SINDI VESI OÜ eesotsas ei toimeta.

SINDI VESI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Veekogumine, -töötlus ja -varustus" turul 70 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 76.4 miljonit eurot, millest SINDI VESI OÜ osa on tubli 1.4%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Vesi ja jäätmed

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..