Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RAMSI VK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 079 külastajat

44 jälgijat

RAMSI VK OÜ: Sünnilugu

Viljandi maakonnas toimetav ettevõte, RAMSI VK OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAMSI VK OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.05 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. M. (18.07.1950), E. A. (02.04.1950) ja L. K. (02.11.1951). RAMSI VK OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 47 aastane, M. M. kaunis keskeas 47 aastane, E. A. kaunis keskeas 46 aastane, L. K..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAMSI VK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on RAMSI VK OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAMSI VK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on RAMSI VK OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAMSI VK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAMSI VK OÜ eesotsas ei toimeta.

RAMSI VK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Veekogumine, -töötlus ja -varustus" turul 72 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 75.9 miljonit eurot, millest RAMSI VK OÜ osa on tubli 0.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Vesi ja jäätmed

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..