Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ELSA AP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

607 külastajat

8 jälgijat

ELSA AP OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, ELSA AP OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ELSA AP OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. R. (02.03.1972) ja P. P. (06.01.1970). ELSA AP OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, A. R. parimas nooruses 28 aastane, P. P..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ELSA AP OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ELSA AP OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ELSA AP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PR HOLDING OÜ. Täna ta siiski enam ELSA AP OÜ eesotsas ei toimeta.

ELSA AP OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus" turul 94 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 56.1 miljonit eurot, millest ELSA AP OÜ osa on kahanenud alla 0.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..