Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ARENSBURG OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

4 015 külastajat

47 jälgijat

ARENSBURG OÜ: Sünnilugu

Kuressaare linna kandis toimetav ettevõte, ARENSBURG OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ARENSBURG OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. M. (17.06.1945), E. I. (02.09.1943) ja T. M. (04.10.1942). ARENSBURG OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 52 aastane, A. M. küpses vanuses 54 aastane, E. I. küpses vanuses 55 aastane, T. M..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ARENSBURG OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TS PARTNER OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ARENSBURG OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ARENSBURG OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on ARENSBURG OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam ARENSBURG OÜ eesotsas ei toimeta.

ARENSBURG OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hotellid" turul 50 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 64.7 miljonit eurot, millest ARENSBURG OÜ osa on kahanenud alla 1.6%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..