Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LOGI-F OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 811 külastajat

58 jälgijat

LOGI-F OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, LOGI-F OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LOGI-F OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti U. S. (19.10.1962), O. M. (05.07.1967) ja I. L. (01.04.1967). LOGI-F OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, U. S. parimas nooruses 30 aastane, O. M. parimas nooruses 30 aastane, I. L..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LOGI-F OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MATSERAT OÜ. LOGI-F OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LOGI-F OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MATSERAT OÜ. LOGI-F OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LOGI-F OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MATSERAT OÜ. Täna ta siiski enam LOGI-F OÜ eesotsas ei toimeta.

LOGI-F OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kalade, vähilaadsete ja kalatoodete hulgimüük" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 61.4 miljonit eurot, millest LOGI-F OÜ osa on kahanenud alla 4.8%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..