Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AA UKSED OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 150 külastajat

50 jälgijat

AA UKSED OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, AA UKSED OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AA UKSED OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (2.07 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. A. (07.05.1960) ja E. A. (04.09.1933). AA UKSED OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, A. A. küpses vanuses 64 aastane, E. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AA UKSED OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KOSE PROJEKT OÜ. AA UKSED OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AA UKSED OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KOSE PROJEKT OÜ. Täna ta siiski enam AA UKSED OÜ eesotsas ei toimeta.

AA UKSED OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kokkupandavate metallehitiste tootmine" turul 3 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 15.3 miljonit eurot, millest AA UKSED OÜ osa on tubli 29.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..