Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

A.M.SERLA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

167 külastajat

6 jälgijat

A.M.SERLA OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, A.M.SERLA OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 1 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis A.M.SERLA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. T. (22.01.1970) ja E. T. (25.10.1941). 21 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, M. T. küpses vanuses 56 aastane, E. T..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne A.M.SERLA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. A.M.SERLA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne A.M.SERLA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. A.M.SERLA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A.M.SERLA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 345 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 622.3 miljonit eurot, millest A.M.SERLA OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..