Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PRIIMO PUIT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

670 külastajat

37 jälgijat

PRIIMO PUIT OÜ: Sünnilugu

Rapla maakonnas toimetav ettevõte, PRIIMO PUIT OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PRIIMO PUIT OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (117636.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. M. (24.06.1964), T. K. (19.09.1964) ja P. K. (28.08.1964). PRIIMO PUIT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 41 aastane, A. M. kaunis keskeas 41 aastane, T. K. kaunis keskeas 41 aastane, P. K..

. Enne PRIIMO PUIT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KOHILA ENERGIA OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle PRIIMO PUIT OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne PRIIMO PUIT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PRIIMO PUIT OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle PRIIMO PUIT OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne PRIIMO PUIT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VISAPUU OÜ. Ta on PRIIMO PUIT OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

PRIIMO PUIT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metsaraie" turul 394 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 171.0 miljonit eurot, millest PRIIMO PUIT OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..