Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SESLINK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 000 külastajat

17 jälgijat

SESLINK OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SESLINK OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SESLINK OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. L. (09.10.1971) ja A. S. (16.07.1973). SESLINK OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, J. L. toredas tudengieas 24 aastane, A. S..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SESLINK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SESLINK OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SESLINK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ANLEEDER OÜ. SESLINK OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

SESLINK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine" turul 56 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 135.1 miljonit eurot, millest SESLINK OÜ osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..