Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RATENSO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

325 külastajat

15 jälgijat

RATENSO OÜ: Sünnilugu

Maardu linna kandis toimetav ettevõte, RATENSO OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RATENSO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. N. (30.04.1967), S. J. (18.04.1974) ja K. M. (04.04.1974). RATENSO OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, A. N. toredas tudengieas 23 aastane, S. J. toredas tudengieas 23 aastane, K. M..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RATENSO OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BIANETI OÜ. Täna ta siiski enam RATENSO OÜ eesotsas ei toimeta.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RATENSO OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MERIGOS OÜ. Täna ta siiski enam RATENSO OÜ eesotsas ei toimeta.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RATENSO OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MERIGOS OÜ. Täna ta siiski enam RATENSO OÜ eesotsas ei toimeta.

RATENSO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata toiduainete tootmine" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 57.8 miljonit eurot, millest RATENSO OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..