Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MINELLIKS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

549 külastajat

12 jälgijat

MINELLIKS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MINELLIKS OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MINELLIKS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (276516.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. P. (19.11.1965) ja N. V. (20.07.1951). MINELLIKS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, M. P. kaunis keskeas 46 aastane, N. V..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MINELLIKS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MINELLIKS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MINELLIKS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MINELLIKS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

MINELLIKS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük" turul 37 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 71.5 miljonit eurot, millest MINELLIKS OÜ osa on tubli 0.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..