Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

433 külastajat

118 jälgijat

SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 6 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (112791.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. O. (02.08.1969) ja O. K. (03.11.1968). 16 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, J. O. parimas nooruses 29 aastane, O. K..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Raamatupidamine, maksualane nõustamine" turul 346 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 130.4 miljonit eurot, millest SALENGO RAAMATUPIDAJA OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..