Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 639 külastajat

10 jälgijat

ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 3 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. J. (01.10.1969) ja U. L. (01.05.1970). 19 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, V. J. parimas nooruses 27 aastane, U. L..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KINNISVARABÜROO UUS MAA OÜ. ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KINNISVARABÜROO UUS MAA OÜ. ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1597 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1777.5 miljonit eurot, millest ABC KINNISVARATEENUSTE OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..