Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EPISOOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

736 külastajat

9 jälgijat

EPISOOD OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EPISOOD OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EPISOOD OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (64981.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti L. O. (01.11.1952) ja K. H. (24.07.1955). EPISOOD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, L. O. kaunis keskeas 42 aastane, K. H..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EPISOOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EPISOOD OÜ eesotsas ei toimeta.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EPISOOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EPISOOD OÜ eesotsas ei toimeta.

EPISOOD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata sporditegevus" turul 11 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 8.6 miljonit eurot, millest EPISOOD OÜ osa on tubli 0.8%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..