Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VIA HANSA EESTI AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 434 külastajat

94 jälgijat

VIA HANSA EESTI AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus VIA HANSA EESTI AS meeskonda 7 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 910 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 477 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 18 517 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 7 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 16 316 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 195 801 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

VIA HANSA EESTI AS tegutseb sektoris HALDUS- JA ABITEGEVUSED, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 099 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..