Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VIA HANSA EESTI AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 434 külastajat

94 jälgijat

VIA HANSA EESTI AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, VIA HANSA EESTI AS sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VIA HANSA EESTI AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (13.84 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. K. (20.02.1958), K. K. (14.12.1972) ja H. K. (20.02.1958). VIA HANSA EESTI AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, H. K. toredas tudengieas 25 aastane, K. K. kaunis keskeas 39 aastane, H. K..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIA HANSA EESTI AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VIA HANSA EESTI AS eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIA HANSA EESTI AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VIA HANSA EESTI AS eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIA HANSA EESTI AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VIA HANSA EESTI AS eesotsas ei toimeta.

VIA HANSA EESTI AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Reisikorraldajate tegevus" turul 27 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 7.7 miljonit eurot, millest VIA HANSA EESTI AS osa on tubli 11.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..