Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NAVEST SHIPPING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

826 külastajat

3 jälgijat

NAVEST SHIPPING OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, NAVEST SHIPPING OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NAVEST SHIPPING OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (2.58 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti N. K. (08.05.1940), K. M. J. (18.01.1959), H. P. J. Y. (24.11.1955), G. K. (16.03.1964) ja G. T. (26.01.1952). NAVEST SHIPPING OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 57 aastane, N. K. kaunis keskeas 39 aastane, K. M. J. kaunis keskeas 42 aastane, H. P. J. Y. parimas nooruses 33 aastane, G. K. kaunis keskeas 46 aastane, G. T..

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NAVEST SHIPPING OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NAVEST SHIPPING OÜ eesotsas ei toimeta.

K. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NAVEST SHIPPING OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NAVEST SHIPPING OÜ eesotsas ei toimeta.

H. P. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NAVEST SHIPPING OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NAVEST SHIPPING OÜ eesotsas ei toimeta.

G. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NAVEST SHIPPING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KRAFT & POJAD OÜ. Täna ta siiski enam NAVEST SHIPPING OÜ eesotsas ei toimeta.

G. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NAVEST SHIPPING OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NAVEST SHIPPING OÜ eesotsas ei toimeta.

NAVEST SHIPPING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mere-lastiveo organiseerimine, laevade agenteerimine" turul 21 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 210.0 miljonit eurot, millest NAVEST SHIPPING OÜ osa on tubli 2.9%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..