Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FISKARS ESTONIA AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 094 külastajat

22 jälgijat

FISKARS ESTONIA AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, FISKARS ESTONIA AS sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis FISKARS ESTONIA AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. S. ja U. L. (14.03.1964). FISKARS ESTONIA AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel Jarmo Salminen parimas nooruses 33 aastane, U. L..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FISKARS ESTONIA AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet METOS AS. Täna ta siiski enam FISKARS ESTONIA AS eesotsas ei toimeta.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FISKARS ESTONIA AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet METOS AS. Täna ta siiski enam FISKARS ESTONIA AS eesotsas ei toimeta.

FISKARS ESTONIA AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade vahendamine" turul 16 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 55.8 miljonit eurot, millest FISKARS ESTONIA AS osa on kahanenud alla 0.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..