Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

A.V.R.PROJEKT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 135 külastajat

16 jälgijat

A.V.R.PROJEKT OÜ: Sünnilugu

Rakvere linna kandis toimetav ettevõte, A.V.R.PROJEKT OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis A.V.R.PROJEKT OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. K. (19.03.1956) ja V. K. (27.03.1965). A.V.R.PROJEKT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 41 aastane, A. K. parimas nooruses 32 aastane, V. K..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne A.V.R.PROJEKT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. A.V.R.PROJEKT OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne A.V.R.PROJEKT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ANVAINVEST OÜ. A.V.R.PROJEKT OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A.V.R.PROJEKT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Arhitektitegevused" turul 75 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 56.5 miljonit eurot, millest A.V.R.PROJEKT OÜ osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..