Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NARVA PEREARSTIKESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 223 külastajat

189 jälgijat

NARVA PEREARSTIKESKUS OÜ: Sünnilugu

Narva linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NARVA PEREARSTIKESKUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (2.68 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. M. (20.04.1949) ja T. K. (16.07.1943). NARVA PEREARSTIKESKUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 48 aastane, V. M. küpses vanuses 54 aastane, T. K..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NARVA PEREARSTIKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. NARVA PEREARSTIKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NARVA PEREARSTIKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NARVA PEREARSTIKESKUS OÜ eesotsas ei toimeta.

NARVA PEREARSTIKESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1601 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..