Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RAKVERE METSAÜHISTU TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

789 külastajat

3 jälgijat

RAKVERE METSAÜHISTU TÜH: Sünnilugu

Rakvere linna kandis toimetav ettevõte, RAKVERE METSAÜHISTU TÜH sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAKVERE METSAÜHISTU TÜH on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti U. M. (25.01.1969), T. T. (18.10.1965), E. L. (08.01.1930) ja R. S. (08.08.1923). RAKVERE METSAÜHISTU TÜH juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, U. M. parimas nooruses 32 aastane, T. T. juba pensionieas 68 aastane, E. L. juba pensionieas 74 aastane, R. S..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAKVERE METSAÜHISTU TÜH rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAKVERE METSAÜHISTU TÜH eesotsas ei toimeta.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAKVERE METSAÜHISTU TÜH rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAKVERE METSAÜHISTU TÜH eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAKVERE METSAÜHISTU TÜH rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAKVERE METSAÜHISTU TÜH eesotsas ei toimeta.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAKVERE METSAÜHISTU TÜH rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAKVERE METSAÜHISTU TÜH eesotsas ei toimeta.

RAKVERE METSAÜHISTU TÜH kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metsaraie" turul 123 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 172.3 miljonit eurot, millest RAKVERE METSAÜHISTU TÜH osa on kahanenud alla 0.8%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..