Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

784 külastajat

3 jälgijat

PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ: Sünnilugu

Sillamäe linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (958386.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti I. D. (18.10.1960), A. D. (08.06.1963), A. Ž. (11.02.1963), A. T. (09.02.1973) ja I. P. (13.04.1972). PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, I. D. parimas nooruses 34 aastane, A. D. parimas nooruses 35 aastane, A. Ž. toredas tudengieas 25 aastane, A. T. toredas tudengieas 25 aastane, I. P..

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ALMEDA KLIINIK OÜ. Ta on PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ eesotsas ei toimeta.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ eesotsas ei toimeta.

PEREARSTIDE KESKUS NEEME OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Üldarstiabi osutamine" turul 1 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.546 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..