Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TALLINNA KREMATOORIUMI AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 935 külastajat

45 jälgijat

TALLINNA KREMATOORIUMI AS: Riigihangete lugu

TALLINNA KREMATOORIUMI AS on läbi aja võitnud ühe riigihanke ja see võideti 7 aastat tagasi, aastal 2013, kui võideti hange "Surnute transport". Vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 30 000 euro eest. Seda on umbes sama palju, kui maksab mõnes piirkonnas üks keskmine korter.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2013, mil võideti kõige suuremas summas hange "Surnute transport", kogumaksumusega 30 000 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2015. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Hanke osakaal moodustas TALLINNA KREMATOORIUMI AS käibest 1/256. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on TALLINNA KREMATOORIUMI AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 3 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab aastas riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet kõikidest oma riigihangetel osalemistest kokku. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..