Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VOO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

658 külastajat

5 jälgijat

Autorsoft: rätsepatööna valmiv tarkvara

Raske on leida majandustarkvara, mis teaks, mida on vaja inimesel remonditöökojas, müüjal varuosade poe teenindusleti ääres või mida tahab näha finantsist. Autorsoft on loodud nii, et iga osapool saaks seda, mida hing ihkab. Selle tarkvara arendaja on ise olnud kasutajana nii ühes kui teises rollis ning teab täpselt, mida on tarvis. Autorsoft'i on lihtne iga kliendi soovide ja vajadustega kohandada „Originaaltarkvara on kirjutatud nii, et saame seda väga lihtsalt muuta ja vajalikke funktsioone juurde kirjutada suhteliselt lühikese aja jooksul. See annab Autorsoftile eelise suurte ja keeruliste välismaiste konkurent-tarkvarade ees, millede seadistamine võtab kaua aega ja ressurssi,“ märkis tarkvara välja töötanud Tiit Ootsing, kes alustas karjääri müüjana varuosade poes ning täna juhib VOO OÜ-d, mis Autorsofti tarkvara pakub.

Milleks luua veel üht majandustarkvara?

Majandustarkvarasid on väga palju, neid on maailmas tehtud tuhandeid. Kui Eesti väikeettevõtja neist mõne ostab, siis põrkab ta tavaliselt kolmele probleemile:
  1. suur rahvusvaheline tarkvara ei arvesta päris täpselt Eesti olusid;
  2. ei tea keegi päris täpselt, mismoodi on see tarkvara tehtud ja kuidas seda kohendada;
  3. ka hind on rahvusvaheline ja jõukohane rikkamatele äridele.

Autorsoft on neist kolmest probleemist vaba

Esiteks: tarkvara on loodud täielikult Eesti oludes ja Eesti kasutaja jaoks, kogemust on juba üle 20 aasta. Teiseks: tarkvara arendaja on ise kõik etapid arengus kaasa teinud, alates tööst autovaruosade poes leti taga kuni praeguste viimaste uuenduste ja täienduste tegemiseni tarkvarasse, mis aitab autoteenindusi ja kõiki teisi ettevõtteid, kus kliente teenindatakse või midagi toodetakse. Kolmandaks: Autorsoft on loodud Eesti ettevõtte jaoks, arvestab ka väiksemate ettevõtete vajadustega ja pole nii kallis kui suurkorporatsioonide toodang. Autorsofti majandustarkvara on välja kasvanud Autoringi autokauplusest, mis oli Nissani, Kia ja Fiati volitatud müüja ja teenindaja Tartus.

Autorsoft suhtleb teiste tarkvaradega

Lisaks pakub Autorsoft võimalust mitu erinevat tarkvara omavahel koostööd tegema panna. „Praegu oleme GoBus’i tellimusel kokku sidunud Autorsofti busside tellimise tarkvaraga BonVoyage ’i  ja majandustarkvaraga Directo,“ märkis Ootsing. Ta lisas, et mitu ettevõtet kasutavad Autorsofti koos Standard Books'i raamatupidamisprogrammiga. Välja töötamisel on seos SAF-i majandustarkvaraga ja võimalik on kliendi tellimusel siduda ka teiste tarkvaradega.

Liides Inforegistrisse ettevõtte majandustausta päringuteks

Autorsoftil valmis liides, mille abil on võimalik Inforegistrist pärida ettevõtte andmeid, maksuvõlgasid, Krediidiskoori ja muid andmeid mida Inforegister väljastab. See tähendab, et uue ettevõtte lisamisel piisab ainult nime kirjutamisest ja Inforegistri andmete alusel täidetakse kliendi andmed automaatselt. Soovi korral on võimalik näiteks keelata võlgnikule või kõrge krediidiskooriga ettevõttele müük või auto remontimine. Ettevõtte põhiandmete (aadress, registri number, käibemaksukohuslase number) on tasuta päringud, Krediidiskoor, võlgnevused ja muud päringud on maksustatavad. Vaata Inforegistri partnerluse ja liidestuse teemat täpsemalt.

Valdkonnapõhised vaated

Autorsofti tarkvara peab silmas ka erinevate valdkondade töötajate eelistusi. Raamatupidaja näeb talle tuttavat raamatupidamisvaadet ja teeninduse töötaja teenindusvaadet. Müügiinimestele on loodud hoopis kolmas, müügivaade, kus neile vajalikud tööriistad tuttavates kohtades. Kassamüügi moodul on aga kõigile täiesti tasuta saadaval. Nimelt loodi see spetsiaalselt ühe Tartus tegutseva tantsukooli jaoks sponsorluse korras ja edasi anti juba vabakasutusse. Seni on tarkvara olnud kättesaadav vaid koduses eesti keeles, kuid praegu käib programmi tõlkimine ka soome keelde eesmärgiga minna sealsele turule. Põhjanaabrite juures on juba nõudlus tekkinud ja esimene klient leitud. Küsi, kuidas rakendada Autorsoft oma ettevõttes?   • Otsid sarnaseid ettevõtteid kliendiks? Telli turundusnimekiri!
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..