Meedialeht
Vali raport X

SGA REKLAAM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

40 külastajat

0 jälgijat

SGA REKLAAM OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, SGA REKLAAM OÜ registreeriti 25 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Reklaamiagentuurid" riiulisse vorbitud 680 ettevõtet (28.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SGA REKLAAM OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti A. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 57-aastane mees, A. P. (s. 15.08.1963). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. SGA REKLAAM OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..