Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

POSTIMEES GRUPP AS

Meedialeht ja uudisvoog

7 391 külastajat

99 jälgijat

POSTIMEES GRUPP AS: Riigihangete lugu

POSTIMEES GRUPP AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 4,4 korda aastas ja esimene neist võideti 12 aastat tagasi, aastal 2008. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 53 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 4 117 850 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2013, mil võideti kõige suuremas summas hange "Riigikaitselise ja julgeolekupoliitilise mõtte kirjastamine ajakirjanduses", kogumaksumusega 319 320 eurot. Hanke võitmine võimaldas vist rahulikumalt võtta, sest olulist käibekasvu see ettevõttele ei andnud.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal POSTIMEES GRUPP AS käibest 1/33. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on POSTIMEES GRUPP AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 53 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab aastas riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet kõikidest oma riigihangetel osalemistest kokku. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Tänase päeva seisuga on ettevõte kustutatud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..