Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ELME MESSER GAAS AS

Meedialeht ja uudisvoog

3 782 külastajat

285 jälgijat

ELME MESSER GAAS AS: Riigihangete lugu

ELME MESSER GAAS AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 4 korda aastas ja esimene neist võideti 10 aastat tagasi, aastal 2010. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 40 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 6 157 106 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2011, mil võideti kõige suuremas summas hange "Meditsiinilise hapniku ostmine ja hapnikuballoonide üürimine koos hapnikuballoonide patsientidele transportimisega", kogumaksumusega 961 632 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2011. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal ELME MESSER GAAS AS käibest 1/25. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on ELME MESSER GAAS AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 44 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet riigihangetel osalemistest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..