Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TAVECO DISAIN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 010 külastajat

16 jälgijat

TAVECO DISAIN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TAVECO DISAIN OÜ sündis 21 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TAVECO DISAIN OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (592073.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. H. (23.07.1959), H. V. (18.01.1960) ja T. T. (29.01.1953). TAVECO DISAIN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, T. H. kaunis keskeas 39 aastane, H. V. kaunis keskeas 46 aastane, T. T..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TAVECO DISAIN OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. TAVECO DISAIN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam TAVECO DISAIN OÜ eesotsas ei toimeta.

TAVECO DISAIN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Disainerite tegevus" turul 75 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 25.7 miljonit eurot, millest TAVECO DISAIN OÜ osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..