Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LEIDREK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

735 külastajat

13 jälgijat

LEIDREK OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 II kvartalis kuulus LEIDREK OÜ meeskonda 4 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 520 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes I kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 3 liikme võrra (-75%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 155 EUR töötaja kohta (30%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 403 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 7 948 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 9 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 150 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 811 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

LEIDREK OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 105 EUR kuus. Lääne, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 925 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..