Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MTC TRADING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

540 külastajat

20 jälgijat

MTC TRADING OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus MTC TRADING OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 910 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 606 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 400 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 305 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 1 002 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 12 033 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

MTC TRADING OÜ tegutseb sektoris HALDUS- JA ABITEGEVUSED, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 099 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..