Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LÕUNA PAGARID AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 992 külastajat

9 jälgijat

LÕUNA PAGARID AS: Riigihangete lugu

LÕUNA PAGARID AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 2,7 korda aastas ja esimene neist võideti 12 aastat tagasi, aastal 2008. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 32 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 5 494 344 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2019, mil võideti kõige suuremas summas hange "ERM toiduainete ostmine", kogumaksumusega 3 000 000 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2019. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal LÕUNA PAGARID AS käibest aga tervelt 20%! Seda on üsna palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes annaks kindlasti tunda.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on LÕUNA PAGARID AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 34 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet riigihangetel osalemistest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..