Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MENTENON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

375 külastajat

43 jälgijat

MENTENON OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MENTENON OÜ sündis 21 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MENTENON OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (54754.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. S. (09.10.1966) ja L. A. (05.02.1966). MENTENON OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, A. S. parimas nooruses 33 aastane, L. A..

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne MENTENON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MILLIGRUPP OÜ. Täna ta siiski enam MENTENON OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne MENTENON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet IK INVESTMENT GROUP OÜ. Täna ta siiski enam MENTENON OÜ eesotsas ei toimeta.

MENTENON OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1996 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1777.0 miljonit eurot, millest MENTENON OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..