Meedialeht
Vali raport X

KINDLUSTUS JA KONSULTATSIOON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

89 külastajat

1 jälgija

KINDLUSTUS JA KONSULTATSIOON OÜ: Sünnilugu

Kohtla-Järve linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KINDLUSTUS JA KONSULTATSIOON OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. P. (03.03.1964) ja M. V. (27.04.1964). KINDLUSTUS JA KONSULTATSIOON OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, V. P. (s. 03.03.1964); parimas nooruses 35 aastane, M. V. (s. 27.04.1964).V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KINDLUSTUS JA KONSULTATSIOON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KOHTLA-JÄRVE LINN, SALU TN 3 KÜ. KINDLUSTUS JA KONSULTATSIOON OÜ eesotsas on juht tänase päevani. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KINDLUSTUS JA KONSULTATSIOON OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KINDLUSTUS JA KONSULTATSIOON OÜ eesotsas ei toimeta.

KINDLUSTUS JA KONSULTATSIOON OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kindlustusagentide ja -vahendajate tegevus" turul 15 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 8.5 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..