Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BELEKS ERIEHITUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

272 külastajat

0 jälgijat

BELEKS ERIEHITUSE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, BELEKS ERIEHITUSE OÜ sündis 20 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis BELEKS ERIEHITUSE OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (35084.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. K. (14.07.1960) ja B. R. (17.08.1968). BELEKS ERIEHITUSE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, A. K. parimas nooruses 31 aastane, B. R..

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. BELEKS ERIEHITUSE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

B. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BELEKS ERIEHITUSE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BELEKS ERIEHITUSE OÜ eesotsas ei toimeta.

BELEKS ERIEHITUSE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 2160 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot, millest BELEKS ERIEHITUSE OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..