Meedialeht
Vali raport X

TA-KONSULT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

606 külastajat

0 jälgijat

TA-KONSULT OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TA-KONSULT OÜ sündis 20 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TA-KONSULT OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. R. (16.03.1964) ja A. V. (07.02.1966). TA-KONSULT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, T. R. (s. 16.03.1964); parimas nooruses 33 aastane, A. V. (s. 07.02.1966).T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TA-KONSULT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MIO OÜ. TA-KONSULT OÜ eesotsas on juht tänase päevani. A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam TA-KONSULT OÜ eesotsas ei toimeta.

TA-KONSULT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 2178 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1643.6 miljonit eurot, millest TA-KONSULT OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..