Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PORT ONE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 519 külastajat

44 jälgijat

PORT ONE OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus PORT ONE OÜ meeskonda 8 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 920 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (-12%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 780 EUR töötaja kohta (27%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 2 530 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 85 210 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 5 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 10 641 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 127 700 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

PORT ONE OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..